logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Neerja online
23-letnia Neerja Bhanot jest początkującą stewardessą, która dorabia jako modelka. Jej życie nie jest kolorowe - jej aranżowane małżeństwo się nie układa,a po jakimś czasie przeradza się w przemoc. Nerrja jest już w powietrzu, a terroryści z Pakistanu przygotowują się do porwania samolotu, kiedy tylko wyląduje w Karaczi. Podekscytowana Neerja nie wie, że ten lot, może okazać się nie tylko dla niej ostatnim, ale i dla całej załogi...
Kwiaty zła online
Gorące lato, ubogie przedmieścia Helsinek. Czternastoletni Sipe (Viljami Nojonen) jest dobrym uczniem, któremu z coraz większym trudem przychodzi zaakceptowanie otaczającej go rzeczywistości. Wie jednak, że nauka jest jego jedyną szansą na lepsze jutro. Jego przyrodni brat – dwudziestosześcioletni Juno (Juno) – buzuje od gniewu. Matka Laura (Alma Pöysti) i ojciec Artt (Eero Aho) chcieliby, żeby chłopak wyrwał się z szemranego towarzystwa. Juno podejmuje coraz więcej błędnych decyzji, które prowadzą do tragedii.
Jak rozbić bank online
Od wielu lat, pewni inwestycji w przyszłość mężczyźni, odkładają pieniądze w tym samym banku. Pewnego dnia okazuje się że ich oszczędności życia zniknęły z kont, tym samym ich marzenia stanęły pod znakiem zapytania. Czterej oszukani panowie szykują zemstę na bank i dyrektorze.
Wróble / Sparrows online
Szesnastoletni Ari (Atli Oskar Fjalarsson) mieszka wraz ze swoją matką, Ösp, w Reykjavíku. Kiedy ta jednak zostaje zmuszona dojeżdżać wiele kilometrów do pracy, Ari zostaje wysłany do swego ojca Gunnara (Ingvar Eggert Sigurðsson) do Isafjördur - małej wioski w zachodniej Islandii. Gunnar jest alkoholikiem i prowadzi podłe życie na dnie społeczeństwa, co jest przeciwieństwem życia, do którego przywykł Ari wraz ze swoją matką intelektualistką w stolicy Islandii.
Mając 17 lat / Quand on a 17 ans online
Oś fabuły filmu stanowią dwaj nastolatkowie którzy uczęszczają razem do jednej klasy. Dzieli ich niemal wszystko, łączy ich jedynie niedopasowanie do pozostałych rówieśników. Damien pochodzi z zamożnej rodziny, jego matka jest lekarzem, a ojciec pilotem wojskowym. Thomas nie miał tak kolorowo, jest adoptowanym młodzieńcem z Afryki, któremu w życiu nigdy się nie przelewało. Chłopcy szczerze się nie znoszą. Niewinne wyzwiska szybko zmieniają się w niebezpieczną szamotaninę. Przekorny los sprawia, że będą musieli zamieszkać w jednym domu. Ich wzajemny wstręt...
Moja chuda siostra online
Rebecka odkrywa, że jej starsza siostra - łyżwiarka figurowa cierpi na zaburzenia odżywiania. Dziewczynka zachowuje sekret dla siebie, jednak z czasem choroba Amy zaczyna odbijać się drastycznie na życiu całej rodziny. "Mojs chuda siostra" to przejmująca opowieść o dojrzewaniu i siostrzanej więzi.
Guddu Rangeela online
Dwaj kuzyni - Guddu (Amit Sadh) i Rangeela (Arshad Warsi) prowadzą małą orkiestrę jednocześnie pracując dla miejscowych gangów. Podczas gdy Guddu nie możne oderwać rąk od kobiet, Rangeela walczy o sprawiedliwość dla zmarłej zony. Pewnego dnia dostają szanse na zarobienie szybkich pieniędzy poprzez porwanie dziewczyny o imieniu Baby...
Bombay Velvet online
Akcja osadzona jest w Bombaju w latach sześćdziesiątych. Film skupia się przede wszystkim na dwóch postaciach. Johnny Balraj (Ranbir Kapoor) jest drobnym szachrajem, który od dziecka chciał być grubą rybą, przeszedł długą drogę aby spełnić swoje marzenie. Rosie (Anushka Sharma) jest początkującą piosenkarką jazzową. Ich drogi zderzają się a to dopiero początek gorącego romansu pewłego wzlotów i upadków.
Tees Maar Khan online
Oszust Tabrez Mirza Khan (Akshay Kumar) swoje dzieciństwo spędził z zakładzie karnym dla młodzieży. Od zawsze zakochany był w aktorce o imieniu Anya (Katrina Kaif). Jest pod szczególnym nadzorem dwóch policjantów: Chatterjee'ego (Murli Sharma) i Mukherjee'ego (Aman Verma). Gang do którego należy daje mu zlecenie, aby okraść pociąg przewożący antyki i inne drogocenne przedmioty. Prosi mieszkańców wsi, aby mu w tym pomogli, ściemniając im, że chce w ich wiosce nakręcić film historyczny.
Godzinki / The Little Hours online
The Little Hours to sprośna komedia o zakonnicach, które nieco mijają się z powołaniem. Akcja filmu rozgrywa się w średniowiecznym zakonie. Wkrótce do pracy przy posiadłości zostaje zatrudniony młody mężczyzna, który wzbudza zainteresowanie zakonnic. Fałszywie przekonane jest on głuchoniemy, siostry starają się go na każdym kroku prowokować, co prowadzi do szeregu komicznych sytuacji.
Pani Zło / The Villainess / Ak-Nyeo online
Bohaterką The Villainess jest zabójczyni o imieniu Sook-hee (Kim Ok-bin), która od dziecka jest uczona zabijać. Kobieta zostaje uśpioną agentką koreańskiego wywiadu, który obiecuje jej wolność po 10 latach służby. Nieoczekiwanie dwóch mężczyzn z jej przeszłości powraca do jej życia, a wraz z nimi wracają mroczna tajemnice.
Na granicy online
Film Na granicy to historia oparta na prawdziwych wydarzeniach ojca i dwóch synów, którzy wybierają się w malownicze Bieszczady, aby poukładać swoje stosunki po niedawno przeżytej rodzinnej tragedii. Niespodziewanie w górskiej bazie pojawia się tajemniczy nieznajomy, wplątuje bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, rodzina będzie zmuszenia do odrobienia tragicznej lekcji dojrzałości.
Manchester by the Sea online
Lee Chandler (Casey Affleck) jest stróżem, który tworzy barierę między sobą a innymi ludźmi. Mężczyzna postanawia wrócić do rodzinnego miasta, gdy dochodzi do niego informacja o śmierci starszego brata Joe (Kyle Chandler). Gdy dociera na miejsce zostaje całkowicie zaskoczony gdy dowiaduje się że został prawnym opiekunem swojego bratanka. Przed Chandlerem czeka trudne wyzwanie, musi przygotować nastolatka do życia. W międzyczasie Lee spotka się z byłą żoną Randi, oraz mieszkańcami którzy znają powody jego ucieczki z rodzinnego miasteczka.
No Escape online
Jack postanawia zacząć życie od nowa i przenieść się wraz z rodziną do południowo-wschodniej Azji. Następnego dnia po przyjeździe wychodzi z hotelu, żeby kupić gazetę. Odkrywa, że w mieście trwają krwawe zamieszki. Na ulicach prawie nie ma samochodów. Nie działa sprzęt elektroniczny. Co gorsza, rebelianci występują przeciw obcokrajowcom. Zdesperowany Jack musi znaleźć sposób, aby wrócić do hotelu i ochronić bliskich. Pomaga mu w tym pewien Brytyjczyk.
Against The Law online
Against the Law przedstawia historię głośnego romans między dziennikarzem Peterem Wildebloodem a służącym Eddym McNallyem. Ujawnienie ich związku miało przytłaczające konsekwencje, prowadząc do publicznego oczerniania i więzienia dla dziennikarza. Podczas rocznej odsiadki, próbowano kilka razy zmienić jego seksualność, ale nic z tego nie wyszło.
Glory Day / One Way Trip / Geul-lo-ri-de-i online
Głównymi bohaterami filmu są czterej dwudziestoletni przyjaciele pochodzący z różnych środowisk którzy wybierają się na wycieczkę do Pohang. Spędzają czas na plaży, piją i jedzą. Wieczorem ich uwagę przykuwa kobieta, która jest bita przez swojego partnera. Wdają się z oprawcą w bijatykę i zostają oskarżeni o napaść. Podczas ucieczki przed policją jeden z przyjaciół zostaje potrącony przez samochód. Trafia do szpitala, jego kompani zostają aresztowani, ale wkrótce sprawa nabiera jeszcze gorszego obrotu, kiedy kobieta, której pomogli, oskarża ich o morderstwo...
The Guardian Brothers / Xiao men shen online
Fabuła tej animacji kręci się w okuł pewnej restauracji pod przewodnictwem chińskiej rodziny która wpada w kłopoty kiedy bezwzględna konkurencja łapczywie postanawia przejąć lokalny rynek tylko dla siebie. Z pomocą nadchodzą dwa opiekuńcze duchy które budzą się ze snu i ruszają z pomocą.
Zadymiarze online
Nastoletni Wania nie wie, co zrobić ze swoim życiem. Pewnego dnia poznaje trójkę żywiołowych, pełnych szalonych pomysłów chłopców, którzy twierdzą, że są przedstawicielami tzw. "Szmacianego sojuszu". Zafascynowany nowymi kolegami, zaprasza ich do domku swojej babci. Wkrótce sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli.
Dziadek pod przykrywką / Undercover Grandpa online
Randka Jake’a z piękną dziewczyną nie idzie tak jakby tego chciał. Wymarzona sympatia chłopca znika bez śladu. Do akcji wkracza dziadek Jake'a, tak się składa że jest on emerytowanym agentem wywiadu który wykorzysta swoje, niegdyś nabyte umiejętności aby odnaleźć zaginioną dziewczynę.
Plan Ucieczki / Plan de fuga online
Bohaterem napisanego przez samego Dorronsoro thrillera ma być Víctor, zawodowy rabuś, który przyłącza się do niebezpiecznej bandy przestępców złożonej w całości z byłych wojskowych ze Wschodu. Chociaż tworzą zamkniętą grupę, po śmierci jednego z członków grupy, są zmuszeni rekrutować nowego, by przeprowadzić plan napadu na bank.
|<<45678910>>>>|
© 2017 Najlepsze filmy i seriale online w cyberprzestrzeni - therecoveryroomnl.com - Kopiowanie zabronione. O: