logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Cicha noc online
Adam (Dawid Ogrodnik) wyjechał do pracy za granicę, ale na Święta Bożego Narodzenia wraca do Polski i odwiedza swoje rodzinne strony na prowincji. Swoją wizytą zaskoczył niemal całą rodzinę. Wszyscy zastanawiają się jaki był powód dla którego Adam nagle pojawił się w Polsce. Mężczyzna wyjawia na wieczerzy że będzie ojcem, na stole pojawia się, zgodnie z tradycją coś z wysokimi procentami. Coś co się wydarzy podczas obecności Adama, będzie miało wielki wpływ na istotny rodzinę.
Gwiazdy online
„Gwiazdy” to opowieść o wielkiej, ale niespełnionej miłości trójki bohaterów, rozdartych między pragnieniami i namiętnościami. Historia inspirowana jest losami Jana Banasia, piłkarza Górnika Zabrze i reprezentacji Polski, który przyczynił się do sukcesów polskiej drużyny, zdobywając bramki w meczach decydujących o awansie naszej drużyny na igrzyska olimpijskie.
Grupa wsparcia / Band Aid online
Para, która cały czas się kłóci i jest na o krok od rozpadu związku, postanawia ostatni raz spróbować uratować swoje małżeństwo. Sposobem na to ma być założenie zespołu muzycznego i pisanie piosenek.
Tubelight online
Opowieść o tym, jak wojna wpływa na ludzi. Film przedstawia podróż Laxmana Singha Bisht (Salman Khan), wesołego, dobrodusznego mężczyzny, który wyrusza na poszukiwanie swojego brata Bharata (Sohail Khan). Laxman jest uważany za osobę słabą, nie zdającą sobie sprawy ze swoich mocy, żyjący swoim życiem na prostej zasadzie - możesz osiągnąć wszystko, potrzebujesz tylko silnej pewności siebie.
Munna Michael online
Film przedstawia losy Munna - młodego człowieka który stara się podążać śladami swojego idola, Króla Popu, Michaela Jacksona.
A Gentleman online
W spokojnej dzielnicy w Stanach Zjednoczonych, Gaurav (Sidharth) ma misję osiedlenia się. Ma nudną pracę od 9 do 5 i właśnie kupił duży dom i minivana. Teraz próbuje zrobić wszystko, aby urocza Kavya (Jaqueline) poślubiła go. Tylko, że Kavya jest przerażona myślą, że Gaurav ma zamiar zadać TO pytanie.. bo nie chce się spieszyć i chce więcej emocji w życiu. Pragnie, aby Gentleman był bardziej ryzykowny. Z drugiej strony Gaurav, lubi swoją codzienną rutynę i oczekiwania na gotowanie i pielęgnację swojego nowego domu w weekendy! Ale kiedy Gaurav musi udać się do...
Midnight Runners online
Ki Joon i Hee Yeol są nowymi studentami Narodowego Uniwersytetu Policyjnego w Korei. Mężczyźni nie należą do grona najlepszych studentów, jednak gdy pojawia się potrzeba, dają z siebie absolutnie wszystko. Pewnego wieczoru decydują się na wspólne wyjście, podczas którego są świadkami porwania młodej kobiety. W związku z zaistniałym wydarzeniem starają się zwrócić uwagę policji, lecz po drodze napotykają wyłącznie obojętność i biurokrację. Czy Ki Joonowi i Hee Yeolowi uda się ocalić uprowadzoną kobietę, nim będzie za późno?
Like.Share.Follow. online
Film przedstawia perypetie młodego Garreta (Keiynan Lonsdale). Mężczyzna zdobył dużą popularność jako gwiazda Internetu. Jego aktywność w serwisie YouTube obserwują tysiące ludzi z całego świata. Zadowolony z popularności chłopak chętnie dzieli się w mediach społecznościowych informacjami ze swojego życia prywatnego. Wkrótce jednak Garret odkrywa, że za swoją beztroskę będzie musiał zapłacić wysoką cenę. Chłopak nawiązuje bowiem bliższą znajomość z jedną ze swoich fanek, Shell (Ema Horvath). Nie ma pojęcia, że dziewczyna popadła w niezdrową obsesję na...
Detektyw Bobby / Bobby Jasoos online
Bobby (Vidya Balan), najstarsza córka rodziny żyjącej w Hajdarabad, ma ciągoty detektywistyczne. Chce zostać detektywem mimo sprzeciwu ojca. Niepokorna buntowniczka, kroczy ścieżką własnych marzeń i celów. Brak zrozumienia ze strony najbliższej rodziny nie zniechęca dziewczyny. Otwiera własne biuro detektywistyczne, a jej pierwsza większa sprawa namiesza w życiu wielu osób.
Winni / Talvar online
Fabuła oparta na wstrząsających wydarzeniach z 2008 roku w miejscowości Noida, kiedy to doszło do podwójnego morderstwa 14 letniej Aarushi Talwar oraz 45 letniego Hemraja Banjade. Doświadczony detektyw bada kilka sprzecznych teorii dotyczących sprawców tego okrutnego morderstwa.
Bunnyman Vengeance online
Człowiek znany jako Bunnyman powraca do domu, aby odkryć, że jego rodzina prowadzi atrakcję, którą jest nawiedzony dom. Bliscy z radością witają bohatera, lecz wkrótce zdają sobie sprawę, iż niemożliwe jest udomowienie dzikiego zwierzęcia. Śmierć i chaos zaczynają unosić się w powietrzu, gdy rodzina zwraca się przeciwko sobie, aby zaspokoić swoje pragnienie krwi.
Film Baywatch. Słoneczny patrol online
Do najbardziej prestiżowego oddziału ratowników prowadzony jest coroczny nabór. Na staż do budki Mitcha dostają się trzej praktykanci: charyzmatyczna Summer, nieudacznik o walecznym sercu Ronnie i były olimpijczyk Matt (Zac Effron). Ten ostatni został polecony z góry, aby poprawić prestiż ratowników. Efekt jest oczywiście odwrotny do zamierzonego, bo wielkie ego Matta, odwrotnie proporcjonalne do jego IQ, przynosi więcej szkody niż pożytku. Ale to nie jedyny problem, z jakim zmagał będzie się Mitch. Na plaży grasują przemytnicy narkotyków w jakiś sposób powiązani z...
Dalida. Skazana na miłość online
Artystka wszechstronna, miss Egiptu, zdobywczyni 70-ciu złotych płyt. Urodą porównywana do Kleopatry, była uwielbiana przez publiczność na całym świecie. Wszystko czego dotknęła na scenie stawało się złotem, przeciwnie w życiu osobistym. Szaleńczo poszukiwała miłości -zakochanych adoratorów doprowadzała do obłędu, a nawet śmierci. Dla jednych dumna i zimna famme fatale, dla innych zagubiona piękność, która przyciągała niewłaściwych mężczyzn. Porywający portret niezwykłej kobiety, uwielbianej przez miliony, lecz niezrozumianej przez nikogo.
Królowa Hiszpanii online
Fabuła filmu ulokowana jest w Hiszpanii. Macarena Granada, prawdziwa aktorska perełka z Hollywood o hiszpańskich korzeniach, po wielu latach nieobecności, pojawia się w swojej ojczyźnie, by odegrać rolę w nowym filmie. Szybko jednak wszystko zaczyna wymykać się spod kontroli kiedy Reżyser Blas Fontiveros, decyduje się na spotkanie z dawnymi przyjaciółmi a jeden z członków ekipy filmowej zostaje aresztowany.
Where's the Money online
Główny wątek w filmie Where’s The Money skupia się na Delu, młodym człowieku z Los Angeles. Do mężczyzna docierają informację, że jego odsiadujący wyrok w więzieniu ojciec i wuj ukradli milion dolarów i schowali je w podziemiach starego domu. Gdy Del obmyśla plan jak odzyskać skradzione pieniądze, odkrywa, że w budynku przebywa wspólnota białych. Wspólnie z kumplem przyjaciela i ukochaną kobiety, Del infiltruje środowisko, próbując odszukać kase.
Krucyfiks / The Crucifixion online
Do więziennej celi trafia ojciec Anton, ksiądz, skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Jego sprawą interesuje się zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins. Reporterka nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać światu daleko idące nieprawidłowości w działaniu organizacji kościelnej.
Uderzenie / Dishoom online
Akcja filmu tyczy się wokół krykieta, a dokładnie wokół porwania. Kiedy najlepszy indyjski gracz w krykieta, Viraj, zostaje uprowadzony na Bliskim Wschodzie, Kabir i Junaid, dwaj doświadczeni policjanci, mają za zadanie odnaleźć i ocalić uprowadzonego, nie cofną się przed niczym, aby dowiedzieć się, kto stoi za tym porwaniem. Film "Dishoom" był głownie kręcony w Abu Dhabi i w Indiach, z pewnością każdy fan kina Bollywood musi tą produkcje zaliczyć.
Totem online
Owdowiały mężczyzna prosi swoją nową partnerkę, aby zamieszkała z nim i jego dwiema córkami. Obydwie dziewczyny mają duży problem, aby pogodzić się ze zmianą. Na domiar złego w domu zaczynają wydarzać się trudne do wyjaśnienia rzeczy. Za sprawą pewnego naszyjnika siostry odkrywają też, że z ich matką przed śmiercią działo się coś dziwnego. Jedna z nastolatek postanawia zapanować nad obecnymi w ich domu złymi mocami.
Williams online
Film nie będzie wyłącznie skupiał się na historii zespołu Williams, a w dużej części na historii Franka Williamsa i jego rodziny. Produkcja skupi się na początkach zespołu, oraz o wypadku z 1986 roku w wyniku, którego Williams został sparaliżowany.
Wyrok skazujący / Conviction online
Biograficzna opowieść o Betty Ann Waters (Hilary Swank) - bezrobotnej, samotnej matce dwójki dzieci, która nie skończyła szkoły średniej. Przekonana o niewinności swojego brata, który w 1983 roku został skazany za morderstwo wraz z włamaniem, postanawia walczyć o jego wolność. Kończy szkołę, rozpoczyna studia prawnicze i po dwunastu latach nauki odwołuje się w sprawie swojego brata. W marcu 2001 roku Kenneth Waters zostaje uniewinniony.
|<<3456789>>>>|
© 2017 Najlepsze filmy i seriale online w cyberprzestrzeni - therecoveryroomnl.com - Kopiowanie zabronione. O: