logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Siła przetrwania / 6 Below: Miracle on the Mountain online
Fabuła filmu 6 Below: Miracle on the Mountain koncentruje się na mężczyźnie, który wyrusza w góry z jego oczkiem w głowie - deską snowboardową. W pewnym momencie warunki pogodowe ulegają znacznemu pogorszeniu, a on sam całkowicie traci orientacje w lesie. Walka o przetrwanie toczy się równolegle z walką przeciwko jego wewnętrznym demonom.
Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks online
Henrietta Lacks była chorującą na raka szyjki macicy Afroamerykanką z Baltimore, od której bez jej zgody pobrano chore komórki. Materiał został przekazany George'owi Geyowi, ówczesnemu dyrektorowi centrum badań nad kulturami tkankowymi na Uniwersytecie Johnsa Hopkinsa. Komórki, zwane od pierwszych liter imienia i nazwiska kobiety HeLa, uważane są za nieśmiertelne, ponieważ zdolne są do nieskończenie wielu podziałów mitotycznych. Ich uzyskanie pchnęło medycynę na nowe tory. Henrietta Lacks przegrała z chorobą w 1951 roku, mając 31 lat. Osierociła piątkę dzieci....
Szminka pod moją burką / Lipstick Under My Burkha online
Film śledzi losy czterech pakistańskich kobiet, próbujących wyrwać się ze świata, w którym ich prawa są ograniczane na każdym kroku. 18-letnia, odziana w burkhę studentka szuka swobody bycia tym kim chce. Kosmetyczka stara się uciec od klaustrofobii swego małego miasteczka. Gospodyni z trójką dzieci, poszukuje alternatywnego życia sprzedawczyni, a 55-letnia wdowa znajduje przebudzenie seksualne przez telefoniczny romans z młodym trenerem pływania.
The Journey Is the Destination online
Film „The Journey is the destination” jest opartą na faktach pełną pozytywnej energii i wigoru, opowieścią o Danie Eldonie (w tej roli Ben Schnetzer), który jako dziennikarz podróżował po wielu krajach Afryki i Azji, aby informować świat o przebiegu krwawych konfliktów. Mimo ciężkiego tematu, którego dotyka, film napawa optymizmem.
Droga Do Prawdy / Hollow in the Land online
Alison i jej młodszy brat Braydon mieszkają w górskim mieście Castlegar w Kolumbii Brytyjskiej. Młodzi muszą codziennie mierzyć się z ciężarem przeszłości. Ich ojciec dopuścił się zbrodni. Przebywa w więzieniu. Pewnego dnia zostają znalezione zwłoki, a Braydon znika. Alison postanawia odnaleźć brata. Boi się, że również mógł zostać zamordowany. Jej poszukiwania uruchamiają szereg wydarzeń, z powodu których życie rodzeństwa jest zagrożone.
Obywatel / The Citizen / Az állampolgár online
56-letni Wilson Ugabe (Dr. Marcelo Cake-Baly) jest politycznym uchodźcą z Afryki, który przed kilku laty przyjechał do Budapesztu. Mężczyzna zarabia na życie jako ochroniarz i robi wszystko, żeby dostać węgierskie obywatelstwo. Niestety, nie najlepiej radzi sobie z testami, które musi zdać każda ubiegająca się o nie osoba. Pewnego dnia Wilson poznaje nauczycielkę Mari (Ágnes Máhr), która specjalizuje się w historii i kulturze Węgier. Para szybko zaczyna darzyć się uczuciem. Problem jednak w tym, że kobieta jest mężatką.
Honorowy obywatel online
Zabawna komedia o tym jak argentyński noblista łamie swoje zasady i postanawia wyruszyć na ceremonię uhonorowania zasłużonego obywatela w rodzinnym miasteczku, w trakcie wizyty zmierzy się z opiniami ludzi, którzy odnajdują siebie na kartach jego książek. Po dotarciu na miejscu czeka na niego wiele niespodzianek, pierwszą z nich to będzie awaria samochodu w miejscu położonym z dala od cywilizacji. Koniec końców artysta będzie musiał walczyć o życie zamiast cieszyć się z odznaczenia.
Uciekaj! / Get Out online
Wstrząsający thriller „Uciekaj!” to historia młodego czarnoskórego chłopaka, Chrisa Washingtona (Daniel Kaluuya), który wybiera się z wizytą do rodziców jego białej dziewczyny – Rose Armitage (Alisson Williams). Szybko orientuje się, że atmosfera domu jest, mówiąc delikatnie, dziwna.
Czy jesteś moją córką / Stolen Dreams online
Od piętnastu lat Laura Paddington żyje nadzieją na odnalezienie córki. Pewnego dnia spotyka Rebekkę, która pomimo upływu czasu do złudzenia przypomina zaginioną. Choć badania DNA utwierdzają Laurę w przekonaniu, że ma do czynienia z własnym dzieckiem, były policjant Garwin Sales wątpi, czy Rebecca jest tym, za kogo się podaje. Wszystko, co kobieta rzekomo pamięta ze swojej przeszłości, można odnaleźć w aktach sprawy. Wraz z Richardem, ojcem zaginionej dziewczynki, Garwin próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o dotychczasowym życiu Rebekki.
Dziwak 2 / Creep 2 online
W drugiej odsłonie filmu Creep poznajemy youtuberkę (Desiree Akhavan), która jeździ po kraju w poszukiwaniu dziwnych osobników. Natrafia na mężczyznę, mieszkającego na odludziu, który uważa się za seryjnego mordercę. Zaciekawiona i sceptycznie nastawiona dziewczyna, postanawia spędzić jeden dzień z podejrzanym osobnikiem i wszystko uwiecznić w Internecie. Szybko okazuje się, że nie był to zbyt dobry pomysł.
Facet do wymiany / Rock'n Roll online
43-letni Guillaume Canet (Guillaume Canet) ma wszystko, aby być szczęśliwym. Jako aktor od 20 lat tworzy filmy. Mówią mu, że miał wszystko oprócz rocka, którego tak naprawdę nigdy nie było w jego życiu. Jego życie stało się ustabilizowane i jednostajne: żona Marion (Marion Cotillard), syn, dom, konie. Guillaume zrozumiał, że należy pilnie zmienić wszystko.
Ghost House online
Amerykańska para wyjeżdża na wakacje do Tajlandii, jednak gdy naruszają spokój pewnego groźnego ducha, podróż marzeń przeradza się w prawdziwy koszmar. Szukając rozwiązania, bohaterowie coraz bardziej zagłębiają się w nadprzyrodzony świat, który zaprowadzi ich do szaleńczej i przerażającej konfrontacji z czystym złem.
Mroczna wieża / The Dark Tower online
Głównym bohaterem filmu Arcela jest Jake Chambers. Młody, przeżywający śmierć ojca chłopak od dłuższego czasu miewa wizje, w których tzw. Człowiek w czerni próbuje zniszczyć pewną wieżę, a tajemniczy, czarnoskóry rewolwerowiec Roland, za wszelką cenę usiłuje mu w tym przeszkodzić. Chociaż wszyscy dookoła, włącznie z jego mamą i terapeutą, bagatelizują ich znaczenie winę zrzucając na traumę związaną z bólem po stracie ukochanego taty, Jake bierze je jak najbardziej na serio. I tak szukając tropów i dowodów na istnienie świata z swoich sennych koszmarów...
Extraordinary Mission / Fei Fan Ren Wu online
Policjant pod przykrywką stara się rozpracować szajke przemytników narkotyków. Jego matka niedawno zmarła, a on sam był podejrzewany o korupcję. W drodze na pogrzeb powoduje stłuczkę - spanikowany szybko ucieka z miejsca wypadku. Minęło kilka dni aż mężczyzna doszedł do siebie, ale to nie koniec jego problemów. Okazuje się że przestępca którego ściga jest tym któremu zniszczył samochód. To dopiero początek skomplikowanej fabuły przedstawionej w filmie...
Valerian i Miasto Tysiąca Planet online
Agenci Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne), potrafiący podróżować w czasie i przestrzeni, odpowiadają za porządek na planetach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet, metropolii liczącej 17 milionów mieszkańców różnych ras – bohaterom przyjdzie zmierzyć się z siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.
Wish Upon online
Nastoletnia Clare Shannon mieszka z ojcem, który wraz ze swoim kolegą przeszukuje śmietniki stojące w mieście. Podczas jednego z takich wypadów mężczyzna znajduje starą pozytywkę, na której widnieją napisy w języku chińskim. Wręcza ją córce, której udaje się przetłumaczyć jeden z nich, mówiący, że przedmiot spełnia siedem życzeń jego posiadacza. Clare wypowiada jedno, tak naprawdę nie wierząc, że marzenie się ziści. Nazajutrz w szkole uświadamia sobie jednak, że jej życzenie się spełniło. Nastolatka dostaje szansę na całkowitą zmianę swojego życia, z...
Król rozrywki / The Greatest Showman online
"Król rozrywki" jest przedstawiany widzom jako oryginalny musical, który ukazuje początki amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Symulowany losami legendarnego P.T. Barnuma, prekursora biznesu rozrywkowego i reklamy, film opowiada historię obdarzonego ogromną wyobraźnią wizjonera, który męczącą pracą i zacięcie podążając za swoimi marzeniami, stał się sensacją na miarę globalną
Redwood online
Josh wraz z dziewczyną wyrusza na obóz do parku narodowego Redwood. Nie wie że czekają na nich ogromne kłopoty, okazuje się że park jest siedliskiem krwiożerczych wampirów, które tylko jak zrobi się ciemno zaczynają łowy. Gdy zbaczają ze szlaku, muszą walczyć o własne życie, konfrontując się z legendarną dziczą Redwood.
Morderstwo w hotelu Hilton / The Nile Hilton Incident online
Tuż przed głośną rewolucją w Egipcie w 2011 roku dochodzi do zabójstwa kobiety lekkich obyczajów. Zagadkę morderstwa rozwiązać ma detektyw z Kairu. To co jednak miało być zwyczajnym śledztwem szybko wymyka się spod kontroli. Detektyw skrupulatnie badając sprawę odkryje, że w kręgu podejrzeń są ludzie z otoczenia samego prezydenta Mubaraka.
Co wiecie o swoich dziadkach? / Daddy's Home 2 online
Jak co roku zbliża się okres świąteczny, w ten nadchodzący magiczny czas tatuś Dusty (Mark Wahlberg) jako i ojczym Brad (Will Ferrell) postarają się aby w tym roku było idealnie. Niestety może być to niewykonalne, kiedy mężczyźni dowiadują się że w odwiedziny przyjeżdżają dziadkowie - czyli ojcowie Dusty'ego i Brada. Zwłaszcza, że dziadkowie różnią się w każdym calu - ojciec Dusty’ego (Mel Gibson) to lekkoduch w typie macho, z kolei tatuś Brada (John Lithgow) to nadwrażliwy, ale emocjonalny i ciepły starszy mężczyzna. Jedno jest pewne. Te Święta nie mogą...
|<<2345678>>>>|
© 2017 Najlepsze filmy i seriale online w cyberprzestrzeni - therecoveryroomnl.com - Kopiowanie zabronione. O: