logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Zły / Jagat online
Film ukazuje przemilczaną część historii kraju i losy tamilskiej mniejszości, zepchniętej na margines i wykluczonej z dynamicznie rozwijającego się społeczeństwa, zmuszonej do walki o przetrwanie. Bohaterem tej Malezyjskiej produkcji jest chłopiec który nie może dopasować się do systemu i na oczach widza zaczyna tracić dziecięcą niewinność.
The Killer / O Matador online
Cabeleira przemierza kolejne kilometry przez dzikie tereny na których prawo ustanawiają bandyci. Ale zdeterminowany mężczyzna za wszelką cenę chce poznać prawdę o swoim wyjętym spod prawa ojcu, i wkrótce sam staje się niebezpiecznym mordercą.
Na pokuszenie / The Beguiled online
Film skupia się na historii rannego żołnierza, którego odnajduje jedna z uczennic żeńskiej szkoły. Dziewczęta przygarniają mężczyznę, który później uwodzi je wszystkie. To powoduje, że zwracają się one przeciwko sobie.
Bóg wojny / God of War / Dang kou feng yun online
Film osadzony jest w roku 1557 i przedstawia losy dowódcy Zhejiang'a który starał się nakłonić Wanga do zwrócenia się przeciwko bezlitosnym piratom. Kiedy jednak Wang został schwycony, piraci bez obaw na konsekwencje napadali na nadmorskie miasteczka.
Labirynt Dave'a / Dave Made a Maze online
Dave jest sfrustrowanym artystą, który nie ma na swoim koncie praktycznie żadnych sukcesów. Pewnego dnia mężczyzna zabiera się za tworzenie w swoim mieszkaniu kartonowego labiryntu. Kiedy Dave gubi się w tytułowym labiryncie, z pomocą rusza mu jego dziewczyna.
Wściekłość online
Adam (Jakub Świderski) jest mężem i ojcem dwójki dzieci. Ciągła praca i brak rozmów z najbliższymi, poruszanie się w tematyce politycznej i społecznej zmieniły go w człowieka pozbawionego empatii do najbliższych. Jest facetem o kilku maskach. Zmienia je w zależności od tego jaki problem musi załatwić. W tej opowieści, w ciągu 90 minut Adam zostanie zmuszony do odnalezienia siebie samego po to by wiedzieć po co i dla kogo żyje. Materialne bóstwa i nieprawdziwe życie w obliczu niebezpieczeństwa utraty dzieci i żony zostaną pozbawione wartości.
Żelazny Mistrz Wu / Iron Protector / Chao ji bao biao online
Po śmierci przywódcy klanu, Wu-Lin opuszcza wioskę i rusza do miasta Stone-Cold. Tam zostaje ochroniarzem córki jednego z najbogatszych ludzi w okolicy - Fei-Fei. Między parą szybko rodzi się uczucie o które Wu-Lin będzie walczył na śmierć i życie, ponieważ grupa gangsterów podejmie próbę porwania dziewczyny.
Żołnierz doskonały / The Shadow Effect online
„The Shadow Effect” opowiada o mrocznej stronie duszy człowieka, o jego pragnieniach i predyspozycjach do grzechu. Świadomie wypieramy się jej, nie chcemy się do niej przyznać, a nasze sumienie powstrzymuje ją przed dominacją nad człowiekiem. Głównym bohaterem tej produkcji jest Gabriel mający przerażające sny wydające się rzeczywistością. Mężczyzna szuka pomocy u dr. Reese'a, który interesuje się tematyką snów na jawie.
Krwawy striptiz / Peelers online
Blue Jean (Wren Walker) jest pogrążoną w żałobie właścicielką małomiasteczkowego klubu ze striptizem. Po niedawnej śmierci jej chłopaka Lucasa podejmuje decyzję o sprzedaży lokalu i organizuje pożegnalną nocną imprezę. Wieczorem w klubie zjawiają się m.in. czterej podejrzanie zachowujący się robotnicy z Meksyku, którzy przyszli uczcić odkrycie ropy w kopalni węgla. To właśnie oni w tajemniczych okolicznościach po wizycie w toalecie zamieniają się w przerażające zombie. W tym samym czasie do baru przyjeżdża skradzionym samochodem zbuntowany pasierb Jean, Logan...
Kontrola absolutna / I.T. online
Mike Regan (Pierce Brosnan) jest szanowanym biznesmenem w swoim otoczeniu - sprawuje władzę w ogromnej firmie, ma kochającą, piękną żonę, śliczną 17-letnią córkę i żyje w luksusowej posiadłości która jest naszpikowana najnowocześniejszą technologią. Pewnego dnia prosi o pomoc młodego chłopaka o którym niewiele wie, informatyka pracującego od niedawna w jego filmie – Eda. Z pozoru onieśmielony informatyk, powoli odkrywa jednak swoje drugie oblicze. Kiedy Mike nie pozwala natarczywemu Edowi kontaktować się z jego córką, ten w sprytny sposób wykorzystuje swoją...
First Kill online
Fabuła skupia się na postaci granej przez Haydena Christensena. Zabiera on swoją rodzinę do chatki, w której dorastał, a następnie wybiera się z synem na polowanie. Mężczyzna i chłopiec stają się świadkami morderstwa. Zabierają jednak postrzelonego do domu, aby go opatrzyć. Błąd, bo ten ostatecznie porywa Danny'ego, syna bohatera. Ojciec chłopca, Will, rusza na jego ratunek i musi odzyskać skradziony łup w zamian za życie syna.
Killing Gunther online
Killing Ghunter opowiada o grupie młodych, szalonych i niezdyscyplinowanych płatnych zabójców, którzy zatrudniają ekipę telewizyjną aby udokumentowali moment, w którym zabiją Gunthera (Schwazenegger), najsławniejszego płatnego mordercę. Jednak Gunther nie będzie czekać, aż nieokrzesana grupa zapuka do jego drzwi. Bohater zgotuje im prawdziwe piekło na ziemi.
Potop / Oceans Rising online
Pewien naukowiec buduje łódź po tym, jak jego ostrzeżenia o gigantycznej powodzi są ignorowane. Kiedy jednak okaże się, że katastrofa jest nieunikniona, ludzie którzy nie dali mu wiary, teraz w desperacji szukają u niego schronienia, zanim świat utonie w niekończącym się morzu.
SMS do ciebie online
Opowiadający o miłości obraz przedstawia perypetie Clary (Herfurth). Dwa lata temu kobieta przeżyła tragedię. Jej ukochany, Ben, zginął bowiem w wypadku samochodowym. Od tamtego czasu kobieta żyje wspomnieniami i nie może wrócić do równowagi psychicznej. Nie mogąc się pogodzić z tragedią, bohaterka filmu "Sms do ciebie" ciągle wysyła wiadomości tekstowe na numer należący do zmarłego. Nie wie przy tym, że został on już dawno przydzielony nowemu właścicielowi. Jej ciepłe, pełne miłości SMS-y trafiają do owdowiałego dziennikarza Marka (Friedrich...
Emotki. Film online
Opowieść o losach Minka - emotki, która jako jedyna potrafi przybierać różne formy i wyrażać różne stany emocjonalne. Niestety, główny bohater nie czuje się zbyt dobrze w świecie emotek, które wyrażają jedną emocję. Postanawia się zmienić i wraz z przyjaciółmi wyrusza do Chmury w poszukiwaniu swojej tożsamości.
Nowe oblicze Greya online
Czy Anastasię i Christiana w trzeciej części erotycznej opowieści czeka sielanka? W "Nowym obliczu Greya" głowni bohaterowie rozpoczynają zupełnie inny rozdział w swoim życiu – Anastasia Steele i Christian Grey wzięli ślub! Zobaczymy więc ceremonię ślubną o jakiej marzy każda kobieta oraz – równie bajkowy – miesiąc miodowy. Mimo że Ana rozpoczyna całkowicie inne życie, o którym nigdy przed poznaniem Greya nie śmiałaby marzyć (przede wszystkim wypełnionym ogromnym bogactwem), niestety jej gorący związek czekają nieprzychylne chwile. Zaczyna się...
Gun Shy online
Film opowiada o starzejącym się rockmanie Turku Henrym (w tej roli Antonio Banderas), którego żona-supermodelka (Olga Kurylenko) zostaje uprowadzona w czasie ich wspólnych wakacji w Chile. Mężczyzna z godziny na godzinę musi porzucić swój wygodny styl życia i wyruszyć na poszukiwania ukochanej. Trop prowadzić go będzie przez zaułki Santiago i szlaki południowoamerykańskich dżungli.
Lady Macbeth online
Akcja rozgrywa się w XIX wieku. Bohaterką jest młoda dziewczyna Katherine (Florence Pugh) która żyje w świecie mężczyzn, którzy traktują ją wyłącznie jako piękną ozdobę. Ale kobieta uwięziona w sztywnym gorsecie obyczajów to niebezpieczna kobieta. Kobieta zostaje zmuszona do ślubu z mężczyzną dwa razy od niej starszym. Kidy ten wyjeżdża, poznaje pewnego młodzieńca.
Alpejska Przygoda online
Ursli mieszka ze swoją rodziną w wiosce u podnóża Alp Szwajcarskich. Latem wypasają owce na górskich łąkach i wyrabiają słynne szwajcarskie sery. Powoli nadchodzi zima. Jej przetrwanie będzie trudne, bo podczas podróży do wioski wóz z całym wyprodukowanym serem spada w przepaść. Rodzina Ursliego zostaje bez środków do życia. Chłopiec wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką, Serainą postanawia pomóc. Chce zasłużyć na dzwonek, który młodzi chłopcy otrzymują na Święto Wiosennego Przesilenia. Rozpoczyna się prawdziwa alpejska przygoda...
Podstawówka / Primaire online
Florence (Sara Forestier) jest samotną matką, która pracuje jako nauczycielką w jednej ze szkół podstawowych. Każdego dnia wkłada ona w swoją pracę całe serce i duszę. Kiedy kobieta dowiaduje się, że jeden z uczniów został porzucony przez matkę, będzie chciała pomóc mu za wszelką cenę. Niestety, trudna sytuacja dziecka w połączeniu ze zbliżającą się oceną pracy Florence stanowi dla niej ogromne wyzwanie. W pewnym momencie nauczycielka znajduje się w punkcie, w którym wszystko, w tym jej powołanie, a nawet jej związek z własnym synem zawiśnie na włosku.
<1234567>>>>|
© 2017 Najlepsze filmy i seriale online w cyberprzestrzeni - therecoveryroomnl.com - Kopiowanie zabronione. O: