logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
6A online
Wychowawczyni klasy wzywa do szkoły rodziców, aby porozmawiać o relacjach panujących między uczniami. Ostatnio bowiem nasiliły się konflikty między nastolatkami. W zebraniu biorą także udział trzy 12-letnie dziewczynki: Denise (Emine Özkan), Bella (Tyra Olin) i Mina (Omeya Lundqvist). Nauczycielka Louise (Caroline Söderström) oraz niektórzy z rodziców są zdania, że to one zastraszają inne dzieci i są odpowiedzialne za zepsucie atmosfery. Konfrontacja zwaśnionych stron pokazuje, że prawda jest zupełnie inna. Występują (pokaż wszystkich)
Ellen online
Nastoletnia Ellen (Jessica Barden) sprawia problemy wychowawcze. Czuje się nierozumiana i zagubiona, nie stroni od używek. Nie widuje ojca, a uzależniona od alkoholu matka (Jaime Winstone) zupełnie ją ignoruje. Wszystko zmienia przyjaźń z Kaylą (Yasmin Monet Prince). Dzięki tej relacji nieradzącej sobie z problemami dziewczynie udaje się wyciszyć, spojrzeć inaczej na świat i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Dopracowany wizualnie, nastrojowy dramat o problemach okresu dorastania, poczuciu wyobcowania, potrzebie bliskości i zrozumienia.
A United Kingdom online
Oparta na faktach produkcja przedstawia historię Seretsa Khamia, mężczyzna należy do rodziny królewskiej Bechuanalandu, w przeszłości brytyjskiej kolonii w Afryce Południowej, która przeobraziła się w Botswanę. Khama był jej pierwszym władcą. Zanim jednak to nastąpiło zaistniał w oczach całego świata jako rewolucjonista, przez swoje kontrowersyjne decyzje dotyczące swojego życia osobistego. W połowie dwudziestego wieku, wbrew rodzinie oraz obowiązującemu prawu, wziął sobie za żonę białą kobietą. Na skutek jego decyzji musiał opuścić Wielką Brytanię na...
Magiczne Święta online
Przed kilkoma laty Mira i Kevin odkryli tajemnicze miejsce – magiczną dolinę zamieszkaną przez złych czarnoksiężników oraz dobrych rycerzy w lśniących zbrojach. Jaskinia, która do niej prowadziła zawaliła się. Od tego czasu rodzeństwo nie nawiązało kontaktu ze światem znajdującym się po drugiej stronie góry. Pewnego dnia zmarznięta i niczego nieświadoma Mira zostaje znaleziona w lesie. Okazuje się, że tunel prowadzący do magicznej doliny jest otwarty. Rodzeństwo postanawia odwiedzić jej mieszkańców. Bohaterowie szybko przekonują się, że w trakcie ich...
6 dni / 6 Days online
30 kwietnia 1980 roku do ambasady irańskiej w Londynie wdarło się sześciu terrorystów z Demokratycznego Frontu Rewolucyjnego Wyzwolenia Arabistanu. Tak rozpoczęło się trwające sześć dni oblężenie, zakończone brawurową akcją brytyjskich operatorów jednostki SAS. Ciekawostkę stanowi fakt, że cała operacja transmitowana była na żywo, z polecenia ówczesnej premier Wielkiej Brytanii, Margaret Thatcher. Miał być to pokaz siły i stanowczości, oraz umiejętności radzenia sobie z zagrożeniem. O tych wydarzeniach opowie brytyjski film 6 Days, będący pierwszą próbą...
Boost online
Nastoletni Hakeem jest synem imigrantów ze wschodniej Afryki. Rodzina żyje blisko Parc-Ex w Montrealu. Chłopak pracuje w myjni samochodowej, w której jest zatrudniony też jego najlepszy przyjaciel Anthony McDonald. Aby zdobyć dodatkowe pieniądze, nastolatkowie współpracują z lokalnym gangiem. Pewnego dnia Anthony namawia Hakeema do kradzieży auta. Wybryk doprowadzi do poważnych konsekwencji.
Przemoc po amerykańsku / American Violence online
Znakomity thriller z Denise Richards w roli pani psycholog która musi dokonać bardzo ważnej decyzji która zadecyduje o życiu człowieka. Do niej należy ostatnie słowo - czy należy wymierzyć karę śmierci oskarżonemu o zabójstwo zbrodniarzowi. W tym celu pani doktor przeprowadzi ze skazańcem trudną rozmowę, w której dowie się, że jego upadek społeczny wcale nie był taki jednoznaczny i być może nie zasługuje on na pozbawienie życia.
The Ghazi Attack online
W 1971 roku, w obliczu narastających napięć między Indiami a Pakistanem, pakistańska marynarka wojenna, w ściśle tajnej misji, planuje atak na indyjski lotniskowiec INS Vikrant, aby przejąć kontrolę nad wodami Zatoki Bengalskiej. Wysyłany najlepszy w swojej klasie okręt PNS Ghazi, zostaje przechwycony przez indyjską łódź podwodną INS Karanj (S21). Do chodzi do starcia które odbiło się szerokim echem w historii obu stron konfliktu.
Thor: Ragnarok online
Losy świata i całego Asgardu wydają się być przesądzone. Thor zostaje pojmany i przetrzymywany w odległych stronach wszechświata. Wyczerpany i pozbawiony potężnego młota musi szybko coś wykombinować, by powrócić do Asgardu i skonfrontować się z bezlitosną i przepotężnej Heli oraz pokrzyżować plany Ragnaroka. Najpierw jednak musi stoczyć gladiatorski pojedynek na śmierć i życie z byłym zielonym sojusznikiem należącym do drużyny Avengers, potężnym Hulkiem!
Wilczy totem / Wolf Totem / Lang Tu Teng online
Okres rewolucji kulturalnej. Chiński student Chen Zhen (Shaofeng Feng) i jego kolega Yang Ke (Shawn Dou) zostają wysłani w głąb Mongolii, by prowadzić badania nad życiem koczowniczych plemion. Pewnego dnia udaje im się schwytać młodego wilka. Przyjaciele postanawiają w tajemnicy przed pasterzami go oswoić. Drapieżniki bowiem porywają zwierzęta hodowlane. Ataki się nasilają, dlatego przedstawiciel lokalnych władz zarządza masowe polowanie. Śmiertelne niebezpieczeństwo zagraża także podopiecznemu Chena i Yanga.
Rycerze Okrągłego Stołu: Pokolenie przyszłości online
Zła czarownica Morgana i jej syn Mordred powracają z wieloletniego wygnania do współczesnego świata. Ich celem jest zdobycie nieograniczonej władzy. Potomkowie króla Artura i jego rycerzy stają do walki w obronie ludzkości.
Odnaleźć Emmę / Stolen from the Suburbs online
Katherine Hudson jest wdową i sama wychowuje swoją nastoletnią córkę Emmę. Mieszkają w spokojnej i bezpiecznej okolicy na przedmieściach Kalifornii. Pewnego dnia Emma zostaje oszołomiona lekami i uprowadzona przez handlarzy ludźmi. Policja jest bezsilna. Matka postanawia połączyć siły z Anną, w przeszłości również uprowadzoną, by odnaleźć Emmę i wyrwać ją z rąk porywaczy, zanim dziewczyna zostanie sprzedana i zniknie na zawsze.
Centaur online
Centaur wiedzie spokojne życie w małej kirgiskiej wiosce. Jego żona i pięcioletni synek są niemi. Centaur budzi szacunek wśród członków społeczności. Mężczyzna skrywa pewną tajemnicę: nocami kradnie konie wyścigowe. Gdy sekret wyjdzie na jaw, życie Centaura dramatycznie się zmieni.
Suburbicon online
Miasteczko Suburbicon to istna reklama dobrobytu i statecznego życia czyli idealne miejsce, w których każdy (no prawie każdy) Amerykanin chciałby mieszkać. Do tych nielicznych wyjątków należy rodzina Lodge'ów, po tym jak ich idealne życie zmienia się w koszmar, kiedy podczas napadu z bronią ginie seniorka rodu i ukochana matka nastoletniego Nicky'ego Lodge. Chłopak jest zrozpaczony i nie może się z tym pogodzić. Chce pomścić swoją matkę, dlatego rozpoczyna własne śledztwo, które ma na celu znalezienie sprawców. Podczas prowadzonego dochodzenia wyjdą na jaw jednak...
Django / Django Unchained online
Akcja filmu rozgrywa się na Południu Stanów Zjednoczonych dwa lata przed Wojną Secesyjną. Tytułowy Django (Jamie Foxx) to niewolnik, który, na skutek brutalnego traktowania przez byłych właścicieli, pewnego dnia staje twarzą w twarz z pochodzącym z Niemiec łowcą nagród dr Kingiem Schultzem (Christoph Waltz). Schultz jest właśnie na tropie niebezpiecznych braci Brittle i tylko Django może go do nich zaprowadzić. Nie poddający się konwencjom Schultz wykupuje Django obiecując, że zwróci mu wolność tuż po schwytaniu braci Brittle – żywych lub martwych. Schultz...
Riko prawie bocian online
Wróbel Rico, który został wychowany przez bociany, jest święcie przekonany, że sam jest bocianem... Prawdę o tym, kim jest, odkrywa dopiero wtedy, gdy jego przybrani rodzice, nie pozwalają mu polecieć do Afryki, bojąc się o to, że nie przetrwa trudów dalekiej podróży...
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie / Perfetti sconosciuti online
Kilka zaprzyjaźnionych par spotyka się pewnego ciepłego wieczoru na kolacji. Każdego dręczą inne kłopoty, każdy ma inny pomysł na ich rozwiązanie. Sympatyczne towarzystwo, pyszne jedzenie i zbliżające się zaćmienie księżyca mają pomóc rozluźnić się i zapomnieć o troskach codzienności. W rzeczywistości jest to jednak początek próby sił, testu na szczerość, wierność, oddanie i cierpliwość. Ktoś proponuje grę: do zakończenia wieczoru wszystkie wiadomości, maile i rozmowy staną się publiczne, przy stole nie będzie tajemnic. Czy taka igraszka z prywatnością...
Jak dogryźć mafii / Once Upon a Time in Venice online
Steve Ford (Bruce Willis) to były policjant prowadzący biuro detektywistyczne, wciąż żyje latami 70-tymi. Pewnego dnia zostaje porwany jego ukochany pies, którego także uwielbia jego siostrzenica. Steve wchodzi więc w układ z mafią, która porwała Buddy’ego. Tym razem robi coś nie tylko dla siebie.
Maruderzy / Marauders online
Podczas grabieży w banku ginie jednego z zatrudnionych tam pracowników. Detektyw Montgomery (Christopher Meloni) wspólnie z innymi agentami FBI uważają, że nielegalne zagarnięcie pieniędzy było tylko sprytnym odwróceniem uwagi od prawdziwych zamiarów przestępców, którym chodziło o zabicie konkretnego człowieka. Wszystkie znalezione dowody na miejscu zbrodni wskazują że osobą odpowiedzialną za rabunek i morderstwo może być szanowany właściciel banku oraz wielu jego zamożnych klientów. Grupa agentów odkrywa że spisek sięga dużo dalej niż można było się tego...
Narodziny Smoka / Birth of the Dragon online
Młody i pojętny w dziedzinie sztuk walki Bruce Lee stawia czoła legendarnemu mistrzowi kung-fu, Wongowi Jackowi Manowi, w walce bez jakichkolwiek ograniczeń w Północnej Kalifornii. Osadzony w tle dzielnicy Chinatown w San Francisco, ten międzykulturowy film stanowi kronikę wycinku życia ikony kina oraz niekwestionowanego mistrza wschodnich sztuk walk, który staje się światową gwiazdą po pojedynku z rzeczonym wcześniej championem.
<1234567>>>>|
© 2017 Najlepsze filmy i seriale online w cyberprzestrzeni - therecoveryroomnl.com - Kopiowanie zabronione. O: